OTVÁRACIE HODINY : Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00 hod.

Čo ponúkame?

Bowling patrí medzi športy, ktoré si na Slovensku, a to predovšetkým v posledných rokoch, získali všetky generácie.  Je to jediný šport, ktorý môžu hrať všetci ľudia bez rozdielu veku i pohlavia. Nesporným lákadlom je zdanlivá jednoduchosť tejto hry, avšak aj skúsení hráči potvrdia, že je potrebná ľahkosť, presnosť a cit pre hru.

Element Café Bowling ponúka vo svojich klimatizovaných priestoroch možnosť príjemnej relaxácie spojenej s týmto zaujímavým športom.
Element Cafe Bowling ponúka záujemcom 6 neskrátených dráh s automatickým elektronickým zariadením pre stavanie kolkov. Počítačom riadený systém umožňuje bezproblémovú hru aj úplným začiatočníkom a automaticky vyhodnocuje jednotlivé hry. Na každej dráhe môže hrať súčasne až 8 hráčov. Systém ponúka možnosť zvoliť si tzv. tréningový proces, ale aj funkciu interaktívnych hier pre hráčov, ktorí nechcú hrať len bowling. Súčasťou bowlingu je príjemné posedenie priamo v priestoroch bowlingu, aj kaviarne s kapacitou až 70 miest, v ktorej sa nachádza tiež zábavný detský kútik. Do priestorov bowlingu je vybudovaný bezbariérový prístup. Pre úplných začiatočníkov, ale aj pre hráčov, ktorí chcú získať profesionálnu zručnosť,  ponúkame kurzy s certifikovaným profesionálnym trénerom. Zapožičiavame špeciálnu bowlingovú obuv s koženou podrážkou, aby bolo možné sa skĺznuť.

Na deti bolo myslené aj v rámci hry bowlingu – všetky dráhy sú vybavené špeciálnymi zdvíhacími zábradliami, zabraňujúcimi pádu gulí do žľabov, ktoré je možné variabilne elektronicky ovládať, takže každé dieťa trafí kolky, čím je hra pre ne zábavnejšia.
Kaviareň ponúka široký sortiment nápojov – nealkoholických, alkoholických, či miešaných – to všetko s príjemnou profesionálnou obsluhou. Je možné tu usporiadať súkromné, či neformálne firemné stretnutia a akcie, spojené s bowlingovým turnajom, zorganizovaným na profesionálnej úrovni.


Nájdete u nás:
•    Príjemný personál a profesionálny prístup
•    Súťaže pre profesionálov či amatérov
•    6 dráh s “mantinelmi” pre deti
•    posedenie na letnej terase
•    Parkovanie v areáli
•    Výber vynikajúcich nápojov
•    Darčekové poukážky


Rezervácie bowlingových dráh prijímame na telefónnom čísle +421 911 233 522
denne od 09:00 hod. do 23:00 hod.
E-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Partneri